Wifi Şifre Kırma Yöntemleri – Mobil ve PC Wifi Kırıcı

Hayatımızın büyük kısmını etkisi altına almış olan dijital dünya üzerinde herkesin artık sanal bir hayatı var ve internet kullanımın çoğu bu dijital profillerde yaşayarak kullanılmaktadır. Toplumun boş zamanlarını geçirme anlayışı artık sosyal medya siteleri ve profillerinde gezintiler olmuş durumda. Bir çok kişide kazancının çoğunu internet faturalarına ayırıyor diyebiliriz, son yıllarda oldukça artan arayışların başında ise şüphesiz ücretsiz internet kullanımı sunmak için yazılan wifi şifre kırma programları var. Bu programlar sayesinde yakınızda bulunan konumların özellikle kafe ve restoran gibi yerlerin internetini kırarak ücretsiz internet kullanmak için tercih edilmektedir. Bu programlar sayesinde fatura ücretleri yarıya inebilir.

Ücretsiz Wifi Şifre Kırma Programları!.

Daha önceki yıllarda wifi şifresi kırmak için kullanılan yazılımlar linux tabanlı işletim sistemlerinde çok kullanılırdı ama bundan bir kaç yıl önce bu sorun ortadan kalktı ve dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi olan Windows üzerinde çalışan wifi kırıcılar kullanıma başlandı. Dumpper adındaki bu program sayesinde herkes kolay şekilde wi fi şifresi kırmayı başardı. Çok basit bir program olan Dumpper yediden yetmişe bir çok kişinin ileri komutları ile kurabileceği ve sadece modemi seçerek wifi şifresini kırabileceği bir yazılım olarak akıllara kazındı. Binlerce kişiye ücretsiz internet sunan bu program en çok kullanılan, en etkili ve ücretsiz wifi kırma programı.

Mobil Wifi Kırıcı Uygulama Önerileri

Mobil kullanımı herkesin cebine girdiğinden beri çok fazla arttı, artık bir çok kişi işlerini cep telefonlarından halledebilir durumda ve yataklarında yatarken dijital alanlarda gezintisine devam edebilir bir dönemdeyiz. Hal böyle olunca program yapımcıları çalışmalarını bilgisayarlarlardan yavaş yavaş mobil cihazlara kaydırmaya başladılar. Her gün milyarlarca kullanıcının etkileşimde olduğu instagramı düşünürsek çok yerinde bir karardı. Ama bütün çalışmalar sosyallik kadar etkili olamıyor. Windowsta çok başarılı olan wifi şifre kırıcılar Android marketlerde yüklü olsalarda etkili şekilde çalışan sürümleri maalesef yapılamadı. İphone için herhangi bir wifi kırıcı yapılamadı bile diyebiliriz. Apple marketi diğer marketlere göre çok daha katı kurallar ile korunduğu için bu tür uygulamalara izin verilmiyor yinede iphone için kullanmakta inatçı olan kullanıcılar yazılımı kırarak denemeler yapıyorlar. Mobil Wifi Kırıcı, etki oranı düşük olduğu için laptoplarda şifre kırılarak sonrasında mobil ile bağlanmak çok daha basit olacaktır. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*