Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür giyimde, özellikle son beş yılda tarz ve ürün çeşitliliği oldukça arttı. Bundan beş yıl öncesine kadar tesettür giyim alanında özellikle gençler, öğrenciler, spor giyinmek isteyenler ciddi anlamda ürün bulma sıkıntısı yaşıyordu. Çeşitlenen ürünler arasında tesettür tunik modelleri, gömlekler, bluzlar, kaplar, giy çık denilen pratik ürünler yer alıyor.

Tunik, bluz ve gömleklere göre boy kısmı daha uzun olan giyim parçalarına verilen isimdir. Kadın giyiminde tunikler, pratik bir giyim seçeneği olarak çok seviliyor. Zengin model çeşitliliği ile hem spor hem klasik bir tarzda kombinlenebilen tunik modelleri, gençlerin ilgisini çektiği kadar yetişkinler tarafından da kullanılıyor.

Tesettür tunik modelleri her yaş ve tarzdan kadının gereksinimini karşılıyor. Tunikler, 100-110 cm boy uzunluğundan 120-130 cm boy uzunluğuna kadar değişen bir aralıkta üretiliyor. Dolayısıyla hem eteklerle hem pantolonlarla kombinleme kolaylığı sağlayan bu ürünler, her yaş grubundan kullanıcıya hitap edebiliyor.

2019 Yılı Tesettür Tunik Modelleri

2019 yılı için tesettür tunik modelleri için çeşitliliğin zirve yaptığı yıl denilebilir. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte tunik modelleri zengin tasarım ve renk çeşitliliği ile vitrinlerde yerini aldı. Bu yıl tuniklerde çok fazla renk ve çok fazla kumaş türü görülüyor. Yaz aylarına yakışan ayrobin etkili kumaşlar, krepler, ince dokulu pamuklu kumaşlar ve terletmeyen ketenler, tuniklerde bolca kullanılıyor.

Bu yaz tuniklerde herhangi bir renk kısıtlaması yok. En canlı renkler ve pastel tonlar bir arada her zevke hitap edecek çeşitlilikte mağazalarda yerini aldı. Mint yeşili, uçuk pembeler, gülkurusu, mavi, pudra ve özellikle sarının tonları en sık görülecek renkler arasında yer alıyor.

Tesettür tunik modelleri içerisinde yarasa kollu ve düşük kollu modeller özellikle öne çıkıyor. Rahat ve ferah kullanım imkânı sunan bu kesimler, yaz aylarında kurtarıcı oluyor. Ayrıca standart beden olmaları, online alışveriş yaparken karar vermeyi de kolaylaştırıyor.

Tunikler, kadınların beden şekillerine göre çok daha şık görünümler yakalayabilmeleri için robalı, düz kesim, çan kesim gibi çeşitlerle tasarlanıyor. Böylece bazı vücut fazlalıklarını saklamak daha kolay oluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*