Survivor’da kim elendi? Survivor’da kim gitti?

Survivor All Star’da üçüncü ve dördüncü eleme adayının aşikâr olmasının akabinde eleme heyecanı başladı. Kadro oyunlarının sona ermesinin akabinde ferdî oyunlar öne çıkıyor. Bu yeni periyot ile birlikte Survivor’da ferdî dokunulmazlık yarışı başladı. Survivor All Star’da 18 Haziran Cumartesi akşamının elenen ismi kim oldu?

Survivor All Star’da haftanın birinci dokunulmazlığını Batuhan, ikinci dokunulmazlığını ise Adem kazanmıştı. Son oynanan oyunda ise dokunulmazlığı Nagihan kazandı. Haftanın birinci eleme adayı Berkan olurken; ikinci eleme adayı Ogeday olarak belirlenmişti. Haftanın üçüncü eleme adayı Hikmet, dördüncü eleme adayı da Nisa oldu. Survivor elenen isim kim oldu? Survivor’a kim veda etti?

Survivor All Star 2022 dün akşam yeni kısmıyla ekranlara geldi. Survivor’da bir eleme heyecanı daha yaşandı. Survivor’da kurul toplandı ve gecenin sonunda bir kişi daha adaya veda etti.

SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Kritik ferdî dokunulmazlık oyununda rakiplerine nazaran daha başarılı bir performans grafiği çizerek dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, Adem ve Nagihan ortasında oynanan ferdi dokunulmazlık oyunu finalinde aşikâr oldu.

Nagihan, Adem karşısında 4-1’lik farklı skorla kazanarak haftanın 3. dokunulmazlığını kazanan ismi oldu ve dokunulmazlık kolyesini almaya hak kazandı.

ELENEN İSİM KİM OLDU?

Yapılan oylama sonucu adaya veda isim Ogeday oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.