Son Dakika… MSB: 22 terörist etkisiz hale getirildi!

SON DAKİKA HABERİ: Türk Silahlı Kuvvetleri, terörle gayret çerçevesinde operasyonlarına devam ediyor. Hudut bölgelerinde de teröristlerin taarruzlarına karşı cezalandırma atışları sürüyor. Dün 27 terörist güney hudut çizgisinde temizlenmişti, bugün de sayı 22’ye çıktı.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), “Teröristlere güçlü biçimde karşılık vermeye devam edeceğiz!” paylaşımında bulunarak, 9 teröristin daha etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Dün birebir bölgede 7 terörist etkisiz hale getirilmişti.

MSB’den yapılan açıklamada, “Suriye’nin kuzeyinden Mardin hudut sınırımıza taarruz ve sızma teşebbüsünde bulunan 9 PKK/YPG’li terörist daha Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından etkisiz hâle getirildi. Teröristlere güçlü biçimde karşılık vermeye devam edeceğiz!” denildi.

8 TERÖRİST DAHA TEMİZLENDİ!

MSB, “Huzur ve güvenliğin teminatı Komandolarımız, Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerine hücum teşebbüsünde bulunan 8 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hâle getirdi. Operasyonlarımız sürat kesmeden devam edecek!” açıklamasında bulundu.

5 TERÖRİST DAHA!

MSB, yaptığı son açıklamada Pençe-Kilit operasyon bölgesinde 5 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

KAYNAK: HABER7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.