Seda Sayan 34 yaşındaki kocasına kesenin ağzını açtı! Bakın doğum gününde ne aldı?

Geçtiğimiz aylarda 26 yaş küçük müzisyen Çağlar Ökten ile evlenen Seda Sayan, eşinin 34. yaş gününde enteresan bir doğum günü ikramı verdi. Yaptığı estetik operasyonlarla gençleşen Seda Sayan eşini de bıçak altına soktu. Görenler ise gözlerine inanamadı. İşte Seda Sayan-Çağlar Ökten çiftinden farklı paylaşım.

SEDA SAYAN-ÇAĞLAR ÖKTEN ÇİFTİ BIÇAK ALTINA YATTI

Yakın dostlarının katıldığı sade bir nikahla 7. evliliğini yapan Seda Sayan 34 yaşındaki Çağlar Ökten ile dolu dizgin bir evlilik sürecine girdi. Son vakitlerde ayrılık haberlerin isyan den Seda Sayan, resmi evraklarda zorluk yaşadığı için Ökten soyadını kaldırmak için dava açtı. Eşinin soyadını kullanmamak için mahkemenin yolunu tutan Sayan ayrılık haberlerine sitem etti. Eşimin soyadına kurban olurum diyen Sayan 34 yaşına giren Ökten’e enteresan bir doğum günü ikramı verdi.

SEDA SAYAN’DAN EŞİNE FARKLI DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ

Kendisinden 26 yaş küçük genç eşi ile daima paylaşım yapan Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde silikonlarını yeniletmek için bıçak altına yattı. Kendisi üzere eşini de bıçak altına sokan Sayan, doğum günü ikramı olarak eşinin saçlarını ektirdi.

Bıçak altına yatan çift o anları toplumsal medyadan paylaşırken, Ökten’in saç ektirme sürecini de Sayan’ın yaptırdığı ortaya çıktı. Toplumsal medyadan eşinin saç ektirdikten sonraki halini paylaşan Sayan, “Doğum günü armağanı çok yakıştı” yorumunu yaptı. Sayan’ın bu enteresan doğum günü armağanı tartışılırken, evliliğine onay vermeyen oğlu Oğulcan Engin’in ise ne diyeceği merak konusu oldu.

İşte Seda Sayan’nın eşine doğum günü hediyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.