Resident Evil Village’dan İlk Oynanış Videosu ve Yeni Bir Fragman Geliyor

Resident Evil Village'dan İlk Oynanış Videosu ve Yeni Bir Fragman Geliyor
Resident Evil Village'dan İlk Oynanış Videosu ve Yeni Bir Fragman Geliyor

Birbirinden korkunç yaratıklarla dolu bir dünyada sağ kalmaya çalışma düşüncesini sevenler için kusursuz bir oyun deneyimi sunan Resident Evil’ın yeni oyunu Resident Evil Village yakında oyun severler ile buluşmaya hazırlanıyor. Gelen oyun içi görseller ve tanıtım videoları ise şimdiye kadar oyuna dair merak uyandırmayı başardı. 

Resident Evil 7 Biohazard’ın devamı olarak gelecek olan oyunda kurt adamlar da dahil olmak üzere pek çok korkunç yaratık, karlarla kaplı ıssız bir köyde oyuncuların karşısına çıkacak ve oyuncular Ethan Winters karakteri ile bu ıssız köyde sağ kalmaya çalışacaklar. Oyuna dair en büyük iddia ise şimdiye kadarki tüm Resident Evil oyunları arasında en ‘korkunç’ oyun olacak olması.

Resident Evil Village

Elimizde olan görseller ve kısa videolar üzerinden yorum yapacak olursak, mekan tasarımının ve atmosferin kusursuz göründüğünü söyleyebiliriz. Henüz oyun mekaniklerine dair detaylı bilgimiz olmasa da en azından grafiklerin oldukça etkileyici göründüğünü söylemek de mümkün. Daha fazlası için ise önümüzdeki haftayı beklememiz gerekecek.

İlk oynanış videosu, yeni bir fragman ve daha fazlası:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*