Özgür Özel FETÖ’den Sonra PKK Yayın Organında Yayına Katıldı

CHP’li yetkililer daha önce birçok terör yanlısı medya kuruluşuna konuk olmuştu. Onlara bir yenisi daha eklendi.

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, bu kadarına ”pes” dedirtecek bir hamle yaptı. CHP’li Özel, geçen gün PKK’nın bir yayın organında yapılan programa katıldı. 

Özgür Özel’in katıldığı yayın kuruluşu, şanlı Türk ordumuza ” İşgalci Türk Ordusu” ifadesini kullanan terör yanlı bir kanal. 

Daha önce CHP yönetimi, PKK’ya “terör örgütü” diyemediği için çeşitli tepkiler de almıştı. Özgür Özel’in PKK kanalına çekinmeden konuk olması ise CHP’nin PKK’yı terör örgütü olarak görmediğini düşündürdü.

Özel, dün Meclis’te Gara’da PKK tarafından şehit düşürülen 13 vatandaşımızla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı suçlayan ifadeler kullanırken, kendisinin terörist kanalına katılması ise söylemleriyle fiiliyatının çelişkisini net bir şekilde gözler önüne serdi.

katıldığıkanal190202121,3

Kamuoyunda ve parti tabanında CHP-HDP yakınlaşması hoş karşılanmazken bir de Özgür Özel’in böyle bir kanala konuk olması tepki oklarını üzerine çekti. 

Özgür Özel’in bu hareketi CHP destekçilerin de oldukça tepki topladı. Sosyal medya kullanıcıları Özel’in programdaki görüntüsünün paylaşıldığı gönderinin altına yorumlar yağdırdı.

 Sosyal medya kullanıcıları yorumlarında, ”Evinde  gibi  zaten”, ”Şaşırdık mı hayır”, ”Ona yakışanı yapmış zaten” benzeri pek çok yorum yaptı.

özgür özelyorumlar190202121

 

özgürözelyorumlar2190202121

Daha önce Kemal Kılıçdaroğlu da kapatılmak üzere olan FETÖ kanallarına konuk olmuş, hatta özel ziyaretler gerçekleştirip basın açıklamalarında bulunmuştu. 

 

İLİşKİLİ HABERLER Özgür Özel, Selçuk Bayraktar'ın SİHA Üretmesinden Rahatsız!

Özgür Özel, Selçuk Bayraktar’ın SİHA Üretmesinden Rahatsız!

Özgür Ozan: Herkes İşini Yapsın

Özgür Ozan: Herkes İşini Yapsın

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özgür Özel Tazminat Davası!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Özgür Özel Tazminat Davası!

Bakan Soylu: Özgür Özel'in Cezai Ehliyeti Yoktur

Bakan Soylu: Özgür Özel’in Cezai Ehliyeti Yoktur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir