Önemli Haber: SHIB ve Amazon’dan Ortaklık Programı!

Ayda bir kez düzenli olarak SHIB yakan “SHIB yakma oyunları”, yakında Amazon ile bir ortaklık programına başlayacağını duyurdu.

SHIB artık Amazon üzerinden yakılacak

Shiba yakma etkinliklerini düzenleyen @shib_superstore, mağazanın Amazon ortaklık programına eklendiğini duyurdu. Şu andan itibaren mağaza, gelirinin %1 ila %20’sini Shiba yakmak için ayıracağını söylüyor.

shibsuperstore.com, her ayında 15’inde düzenli olarak Shiba yakma etkinlikleri düzenler. Son güncellemeye bu tarih artık her ayın Pazar gününe alındı. Bu girişim, oyun reklamlarından, Shiba Inu markalı ürünlerden ve Shiba temalı bir YouTube kanalından gelen fonların bir kısmı ile toplamda 2.036.128.785 Shiba Inu’yu kalıcı olarak dolaşımdan kaldırdı.

Son iki günde 220 milyon SHIB ölü cüzdana taşındı

Yanan Shiba token’leri Twitter hesabından yayınlayan Shibburn’e göre, toplam 220 milyon Shiba Inu sadece son iki günde kalıcı olarak dolaşımdan çıkarıldı. Son 24 saatte 99.868.377 token dolaşımdan alınırken, önceki gün 119.604.404 Shiba Inu yakıldı.

Shiba Inu ve metaverse

“SHIB: Metaverse”, geliştirici Eric M tarafından tasarlanan Shiba Inu ekosisteminin kendi metaverse projesidir. SHIB metaverse, SHIB.io’da barındırılıyor satın alınabilecek 100.595 arsa içerecek. Bunların hepsi, Shiba ile ilgili adlara sahip sokaklarla sıralanmış metaverse haritasına yerleştirilecektir. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları bu makalede ele almıştık.

Metaverse arazileri, Shiboshi NFT’ye benzer bir yeniden adlandırma işlemi kullanarak SHIB token burn etkinliklerine katkı sağlıyor. Shiboshi NFT yatırımcıları, Shiboshi Bölgesi olarak bilinen metaverse’nin özel bir alanına sahip olabilir. En son güncellemede, Shiba ekibi arazi satışı için tüm satın alma sürecini ortaya koydu ve bir AAA stüdyosunun metaverse sanatı üzerinde çalışacağını onayladı.

Shiba Inu metaverse projesi için henüz belirli bir yayın tarihi açıklanmadı. Ancak resmi duyuru tweetinde belirtildiği gibi muhtemelen 2022’de piyasaya sürülecek. Arazi satış tarihine gelince, bunun tam metaverse lansmanından önce, belki de önümüzdeki aylarda gerçekleşmesi bekleniyor. Ancak henüz somut bir tarih verilmedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.