Mehmet Ali Erbil bu sefer Cem Yılmaz’a sardı! Ağzının hissesini üzücü aldı “mizah zekâya dayalı…”

Son devirde yaşadığı sıhhat meseleleri nedeniyle ekranlardan uzak kalan ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil, Hollywood üretimi bir projeyle setlere geri dönmeye hazırlanıyor.

Son olarak 2021 yılında vizyona giren ‘Hababam Sınıfı Yaz Oyunları’nda rol alan ünlü oyuncu bu kere Hollywood üretimi “The Hope” (Umut) ile beyazperdeye dönüyor. Ünlü oyuncu 2023 yılında vizyona girecek sinemada Alzheimer hastası bir babayı canlandıracak.

Ünlü şovmen, ABD merkezli online dizi ve sinema platformu Netflix’te yayınlanan ve direktörlüğünü Cem Yılmaz’ın yaptığı ‘Erşan Kuneri’ hakkındaki açıklamalarıyla toplumsal medyada gündem oldu.

“CEM YILMAZ KENDİNİ TEKRARLAMAYA BAŞLADI”

Sabah gazetesinden Tuba Kalçık’ın sorularına yanıtlayan ünlü şovmen Cem Yılmaz’ı gaye alarak “Cem Yılmaz’ı çok beğeniyorum. Lakin artık o da kendini tekrarlamaya başladı. Bir de son işi ‘Erşan Kuneri’ beni hayal kırıklığına uğrattı. Küfre dayalı güldürü yapmış. Halk tarafından bu sinema kırmızı kart görmeli. Devletimiz de bence müdahale etmeliydi. Bu kadar olmaz… Ben erkek halimle bu küfürlerden utandım. 18 yaş ibaresi konmuş lakin yeniden de bu kadar küfre dayalı yapılmamalı. Mizah zekaya dayalı yapılmalı, küfre dayalı olursa sonuç bu oluyor işte… Cem Yılmaz bana bu işi için teklifte bulunsaydı, kabul etmezdim. Bu türlü bir projede yer almak istemezdim.” dedi.

“İSTEDİKLERİ KADAR LİNÇ ETSİNLER, BEN HİZMETİ ÖVÜYORUM”

Mehmet Ali Erbil, kendisine yöneltilen “Sağlık sistemine yönelik sözlerinizden ötürü linç edilmiştiniz. Neler hissettiniz linç edildiğinizde?” sorusuna ise “İstedikleri kadar linç etsinler. Hizmeti övüyorum ben. Türkiye AK Parti devrinde sıhhat alanında rönesans yaşadı. Kent hastanelerimiz çok hoş. Evvelden hastaneler hastaları kapıya koyardı, artık mağdur olmuyor kimse. Sıhhat Bakanımız çok başarılı. Yıllarca devletime vergi ödedim, sıhhatim bozulduğunda da devletim bana sahip çıkıyor. Avrupa’nın çok ilerisindeyiz. Yalnızca sıhhat alanında da değil, ulaşım alanında da değerli hizmetler yapıldı. AK Parti yaptı diye bu yapılanları söylemeyecek miyim? Kim hizmet ederse bunu söylerim. Evvelden 8 saatte gittiğim İzmir’e artık 3.5 saatte gidiyorum. Bu yolları kimse yadsıyamaz. 20 yıldır gelinen nokta ortada. Ülkemizin boynu memleketler arası alanda da artık eğilmiyor. Yunanistan başını kaldırmaya kalktı, Ulusal Savunma Bakanımız F 16 ile onlara hoş yanıt verdi.” halinde cevap verdi.

“BİZİM ADETLERİMİZDE BU TÜRLÜ BİR ŞEY YOK”

Ünlü şovmen açıklamalarını şu formda noktaladı:

“Eşcinsellik benim için sapkınlıktır. Benim de 16 yaşında oğlum var. Bu türlü sapkınlardan gençlerimizi korumalıyız. Eşcinsellerin hayatlarına hürmet duyuyorum fakat bunun bayraktarlığı yapılmamalı. Güya hoş bir şeymiş üzere göstermek yanlış. Bizim adetlerimizde bu türlü bir şey yok. Sanatkarlarımız daha ihtimamlı olmalı. “Erşan Kuneri çok küfürlü, devletimiz müdahale etmeliydi, erkek halimle ben utandım”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.