Kanvas Tablo Farkı

Kanvas Tablo Farkı

En sevdiğiniz tablo modelleri ile zaman geçirdiğiniz yerleri dekore edebilir ve size ve sevdiklerinize yaşam boyu mutluluk verebilirsiniz. Kaliteli ve kullanışlı bir ürün olmasının yanı sıra, dekorasyon için de tercih edilen, tuval üzerine boya için bir hediye, şık ve estetik bir hediye olacaktır. En sevdiğiniz manzara, tema, sanatçı veya politikacı. Tuval, resim veya figür farkınızı ortaya çıkaracaktır. Evinizin görünüşünü kaliteli tablo ile daha da güzelleştirebilmek sizin elinizde.

Tuval Tablo Özellikleri

  • Yüksek kaliteli baskı teknikleri kullanılarak yüksek kaliteli kumaşlara basılıyor ve renkleri canlı ve çekicidir.
  • Çevre dostudur ve sağlığa zararsız kumaş ve boyalardan üretilir.
  • Hizmet ömrü kaybı olmadan kullanılması garanti edilir.
  • Bu, sevdiklerinize verebileceğiniz en özel hediyelerden biri. Bu, “Resminizi tuval üzerine gönderin” özelliğimiz ile kişisel bir hediye olacaktır.
  • Dekorasyonda kullanılabilecek en iyi kalite seçeneklerinden biridir.
  • Bu kanvas tablo modelleri, makul fiyatları ile farkını gösterir ve bütçeleri zorlamaz.

Tuval Farklılıkları

Klasik resim sanatında kullanılan tuval genellikle keten kökenli ve yüksek mukavemetlidir. Çok yıllık doğal malzemelerden yapılan tarifler, yüzeylerini boyamaya uygun hale getirmek için kullanıldı. Kanvas tablo olarak tanımlanan ürünlerde, baskı malzemesinin türüne bağlı olarak, sentetik malzemelerden yapılmış yağlı boya tablo da kullanılır.

Teknik özelliklere ve farklılıklara ek olarak, tuval üzerine yapılan resimler, bütçe avantajı sayesinde dünya sanatına olan yakınlığımızı arttırıyor. Bir uzman grubu tarafından hazırlanan, tuval üzerine yapılan resimler, orijinal olmasa da, yüksek kaliteyi garanti ediyor. Bütçenin avantajı, tablolara kıyasla büyük oranlara ulaşabilir.

Kişiye Özel Baskılar

Kişiselleştirilmiş tuval resmimiz, parçalı tuval resmimiz ve masaüstü modellerimizle, birçok kategoriye ayırdığımız dinamik, kişisel ve modern trendler sunuyoruz.

Hangi tuvalin size ve yerinize uygun olduğunu öğrenebilir ya da ilham almak ve yeni yağlı boya dokulu tablo modelleri ve duvar panelleri keşfetmek için bir rehbere ihtiyacınız olabilir. Hemen sipariş vermek için tabloplus.com adresini ziyaret etmenizi öneririz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*