Eşimi vurdum diyerek arayan adam polisleri gülerek karşıladı

Eşimi vurdum diyerek arayan adam polisleri gülerek karşıladı
Eşimi vurdum diyerek arayan adam polisleri gülerek karşıladı

Olay, Seyhan ilçesine bağlı Denizli Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, eşinden 2 yıl önce boşanan Ali Müjdeci 112’yi arayarak “tabancayla eşi vurdum” diyerek adresini verip telefonunu kapattı. Polis kısa sürede sağlık görevlileriyle birlikte verilen adrese geldi.

5ffc086eae298bc73e71cdfc

Gülmeye başladı 

Polis 22 numaralı evi bularak hemen kapısını çaldı. Bu arada, birkaç polis ise zanlının kaçma ihtimaline karşılık evin damına çıktı. Bir süre sonra kapı açıldığında polisi arayan zanlı Müjdeci evde yakalandı. Polis eve girerek eski eşi Meryem Ergin’in vurulup vurulmadığını kontrol etti. Duvara yaslanan zanlının üst araması yaptı. Zanlının bu arada güldüğü görüldü.

5ffc087366a97cb30464001d

“Zaman zaman geliyor, çok korkuyorum” 

Meryem Ergin ise polis herhangi bir zarar olmadığını, ancak çok korktuğunu eski eşinin kendisini sürekli rahatsız ettiğini söyledi. Ergin, bakkaldan eve geldiğinde eski eşinin koridorda oturduğunu gördüğünü bu nedenle korkup diğer kapıdan içeri girdiğini bir süre sonrada polislerin geldiğini belirterek, “Ben bundan 2 yıl önce boşandım biraz ileride oturuyor. Böyle zaman zaman geliyor. Çok korkuyorum” dedi.Polis zanlıyı gözaltına alarak polis merkezine götürdü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*