B.J. Novak: ‘The Office’ geri dönmeyecek, o gemi çoktan kalktı

“The Office” dizisinin muharrir ve direktörleri ortasında bulunan, dizide de Ryan Howard karakterini canlandıran B.J. Novak, “The Office”in geri dönmeyeceğini açıkladı. Oyuncu takımının tekrar bir ortaya gelmesinin imkânsız olduğunu belirten Novak, “Kesinlikle herkesi bir ortaya getiremezsiniz. O gemi çoktan kalktı” dedi.

Deadline’da Anthony D’Alessandro’ya konuşan Novak, “Sözleşmeleri tam olarak bilmiyorum fakat bu büsbütün Greg Daniels’ın problemi. Herkes, The Office’in Amerikan haklarının maddi ve manevi olarak Greg Daniels’da olduğunu biliyor” sözleri kullandı.

‘THE OFFICE, PARA KAZANMANIN TAM KARŞITI OLARAK YARATILDI’

Yeniden başlatma için finansal telaşlara kaygı duyduğunu söyleyen Novak şöyle konuştu:

“Bence buna finansal bir karar olarak değil, sanatsal bir karar olarak yaklaşmak gerekiyor. The Office’i yine başlatmak ya da spin-off’unu yapmak için kimi finansal baskıların olduğundan endişeleniyorum. The Office, başlangıçta para kazanmanın tam karşıtı olarak yaratıldı. O muharrirler odasında hepimize, parlak yıldızların, müziğin, renklerin pratikte olmadığı; mutlaka stüdyo izleyicisinin yer almadığı bir ofiste geçen kasvetli, uydurma bir belgesel yapmak en çıkarsız ve aptalca karar üzere görünüyordu. Herkesin bizden nefret ettiği bir İngiliz dizisinin tekrar üretimiydi bu.” (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.