Analist Tarih de Verdi: Ripple İçin 10 Doları Bekliyor!

En popüler kripto para birimlerinden biri olan Ripple (XRP) için önemli analizler dikkat çekiyor. En son, Egrag isimli bir analistin açıklamaları, XRP’ye yönelik 10 dolarlık beklentilerin su yüzüne çıkmasına neden oldu. Analist, mevcut durumda XRP’nin 10 dolara ve hatta 27 dolara kadar yükselme ihtimali olduğunu savunmakta. İşte detaylar…

Analist, Ripple için iç açıcı tahminlerini paylaştı

Şu anki konumuyla XRP, 10 dolarlık bir hedefe giden bir yol izleyebilir ya da 27 dolarlık nihai bir fiyatla sonuçlanacak bir yörüngeye girebilir. XRP şu anda yükseliş pozisyonunda, ancak sıradaki boğa koşusunda elde edeceği nihai değer önem taşıyor. Bu nihai değerin, bu pozisyondan aldığı bir sonraki yöne bağlı olduğu düşünülmekte. Kripto analisti Egrag’ın da vurguladığı gibi, izleyeceği rotaya bağlı olarak XRP fiyatı değişme riski altında. Zira önümüzdeki iki yıl içinde, yani 2025’te ya 10 dolara ya da 27 dolara fırlayabilir.

Egrag tarafından paylaşılan grafiklere göre, XRP, “Mavi Yükselen Üçgen” rotasını izlerse 10 dolara ulaşacak. Yani XRP, önümüzdeki iki yıl içinde 10 dolara yükselme şansına sahip. Bununla birlikte, varlık “Beyaz Simetrik Üçgen” yörüngesine girerse, daha yüksek bir fiyat etiketi göreceğiz. Analiste göre coinin bu yörüngeye girip dalgalanması 2025 yılına kadar 27 dolara kadar yüksek bir fiyata işaret etme şansı barındırıyor.

Egrag, XRP’nin her iki yönde de kırılmasını teyit edecek olgudan da bahsetti. Analist, bunun, varlığın aylık zaman diliminde 20 günlük hareketli ortalamanın üzerinde kapanması olduğunu belirtti. Analiste göre, XRP’nin hareketli ortalamanın üzerinde birden fazla kapanış kaydetmesi önemli. Zira, bu, herhangi bir yöne doğru bir kopuşun teyidi olarak hizmet edecektir.

XRP fiyatında 3 kat artış olasılığı

Tarihsel olarak, XRP aylık 20 günlük hareketli ortalamanın üzerinde her kapandığında, her zaman bir kırılmadan önce gelmiştir. Yaklaşan bu kırılmada her iki yol da yükseliş sonucu olarak kabul edilmekte. Ancak beyaz simetrik üçgen yönünü, XRP’nin fiyat hedefini potansiyel olarak neredeyse üç kat artırıyor. Özellikle, XRP grafiği mavi yükselen üçgen ve beyaz simetrik üçgen rotaları içindeki bazı boşlukları vurgulamaktadır.

Egrag, XRP’nin nihai hedefine ulaşmadan önce bu boşlukları dolduracak yönlerde hareket etmesinin mümkün olduğunu vurguladı. Bunun hedefe ulaşmak için gereken süreyi uzatacağını, ancak XRP’nin daha kısa bir yol izleyebileceğini ve bu boşluklardan kaçınabileceğini belirtti. Bu arada, XRP son 24 saatte yüzde 0,5 artarak şu anda 0,459 dolardan el değiştiriyor. Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere analist CryptoBull kısa süre önce varlığın bir yıl içinde 0,28 ila 0,55 dolar arasında bir aralıkta işlem gördüğüne işaret etti. Egrag tarafından belirtilen yönlerden herhangi birine geçiş, bu aralıktan bir kırılmaya işaret edecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir