A101 Aktüel Kataloğu Dolu Dolu Geldi! Perşembe Günü Sürpriz İndirimler Sizleri Bekliyor

A101 market zinciri 9 Haziran perşembe günü başlayıp 16 Haziran perşembe günü bitecek olan aktüel indirimli eserler kataloğu ile yaza merhaba diyor. Perşembe indirimlerinde bilhassa deniz eserleri dikkat çekiyor. Yaz geldi deniz dönemini açalım diyecek olanlar için A101 9 Haziran aktüel indirim kataloğunda yer alan eserler kâfi olacak.

DENİZ DÖNEMİNİ AÇACAKLAR A101’E GİDEREK TÜM GEREKSİNİMLERİNİ BİR ORTADA BULABİLİRLER

Güneş tüm yurtta kendini güzelden uyguna hissettirirken deniz ve plaj dönemini açmak isteyenler hazırlıklara başladı. Geçen yıldan eksik olanları ve ya yıpranan deniz eserlerini yenilemeye başladı. Dönemi yakından takip Eden A101 zincir marketleri çılgın perşembe indirimlerinde yaz dönemini açmak isteyenleri unutmayarak perşembe indirimlerinde 3 sayfalık aktüel indirim kataloğu hazırlamış. Yaz indirimlerine savlı başlayan A101 zincir marketlerinde onlarca eser 9 Haziran aktüel indirim kataloğunda yerini almış.

9 HAZİRAN AKTÜEL İNDİRİM KATALOĞUNDA ELEKTROKİK EŞYALAR DA DİKKAT ÇEKİYOR

A101 perşembe indirimlerinde televizyonunu yenilemek ve ya yazlıklarına televizyon almak isteyenler için üç başka seçenek var. 10 bin 599 liralık fiyatı ile dikkat çeken Samsung 4K Crystal UHD televizyon ile 3 bin 299 liralık etiket ile raflardaki yerini alan HI-Level 39 Smart Led televizyon ve 3 bin 399 liradan satışa sunulacak Elton 32 uydu alıcılı Android Led televizyon A101 9 Haziran indirimli eserler kataloğunda yer aldı.

A101 zincir marketlerinin elektronik eşya reyonunda ayrıyeten cep telefonundan, çamaşır ve bulaşık makinesinden buzdolabına, akıllı bileklikten, hoparlöre, klavyeden mause, robot süpürgeden blender setine kadar bir çok eser yer alıyor.9 HAZİRAN A101 AKTÜRL İNDİRİM KATALOĞUNDA YER ALAN VE DİLLAT ÇEKEN ÖBÜR İNDİRİMLİ ESERLER

Bilhassa yazın dış yerlerde oturanların baş belası olan sineklere karşı birden fazla sinek öldürücü 9 Haziran perşembe günü A101 marketlerinin indirim raflarında yer alacak. Ayrıyeten A101 marketleri bu hafta indirimli nargile kadrosu ile de dikkatleri çekiyor.

Yaz bahçeleri için birbirinden hoş çiçek çeşidi getiren A101 ister konutunuzun balkonunda ister bahçenizde isterseniz konutunuzun içinde rahatlıkla yetiştirebileceğiniz çiçekleri ile dikkat çekiyor.

İŞTE 9 HAZİRAN A101 PERŞEMBE İNDİRİMLERİNİN TAM LİSTESİ (İNDİRİMLİ AKTÜEL ESER KATALOĞU)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.