9 Temmuz Burç Yorumları: Bugün Kimlerin Canı Sıkılacak? Kimlerin Yüzü Gülecek? İşte Günlük Burç Yorumları…

9 TEMMUZ 2022

KOÇ : HAYATINIZDA DUYGUSAL BİR KIRILMAYA DİKKAT

İster uzun müddetli bir bağlantıyı bitiriyor olun ister kendinize biraz vakit ayırarak olayları başınızda oturtmaya çalışıyor olun, hayatınızda duygusal bir kırılma olabilir.

Bu kırılma sizi çok dalgın bir hale sokmuyor, fakat bunu düşünmemek için kendinizi meşgul etmeye çalışıyorsunuz.

BOĞA : DIŞARIDAN TAVSİYE ALMAK ÂLÂ OLACAK GİBİ

Mevcut eğilim, profesyonel başarılarınıza nazaran şekillenecek ve neler olup bittiğine ve nelerin geliştirilebileceğine dair geçmişinize bakma eğiliminde olabilirsiniz.

Öte yandan, yakın gelecek hakkında çok fazla motive değilsiniz, bu yüzden önemli kararlar alırken dışarıdan tavsiye almayı düşünebilirsiniz.

İKİZLER : YAPILACAKLAR LİSTESİ CANINIZI SIKACAK

Çok ağır ve planlarınızı gerçekleştirmeye odaklanmış olsanız da sosyalleşeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz lakin bundan pek keyif alamayabilirsiniz zira yapılacaklar listenizi düşünmeye devam edeceksiniz.

Bugün her şeyin üstesinden gelmek için çok motive görünüyorsunuz ve ısrarınız sayesinde muhtemelen bunu başaracaksınız.

YENGEÇ : BUGÜN ÇOK KONUŞKANLIĞINIZ ÜZERİNİZDE

Bu cumartesi alışılmadık bir halde konuşkan olacaksınız ve iletecek muhakkak bir bildiriniz olmasa da sözleriniz etrafınızda yankılanacak.

Bu, makul bir mevzuda fikrinizi empoze etmek yahut insani bir çabayı savunmak için kusursuz bir vakit.

ASLAN : EMPATİ KONUSUNDA ÇAĞ ATLIYORSUNUZ

İnsanlar ilerledikçe farklı değişiklikler ortaya çıkıyor ve etkilenmeyecek olsanız da bunu hissedeceksiniz.

Empati konusunda çağ atlıyorsunuz. Yakınlarınızın yaşadığı her türlü ıstırabı yahut gerilimi hissedeceksiniz. Elinizden gelenin en güzelini yapıyorsunuz ve onlara takviye oluyorsunuz, bu yüzden sizden istenecek fazla bir şey yok.

BAŞAK : BİLHASSA YARATICILIĞINIZ ÜZERİNİZDE

Bu cumartesi, bilhassa yaratıcılığınızı yönlendirmeye yardımcı olabilecek etkinlikler kelam konusu olduğunda, çok fazla potansiyele sahip bir gün.

Yaptığınız şeyde kesinlikle bir gayeniz olması gerekmez. Bir şeyi hobi olarak yapmak sizin için epeyce sıkıntı olacak lakin elde edeceğiniz huzur ve sessizlik için zihniniz size minnettar kalacak.

TERAZİ : KONUT İÇİ SIKINTILARI ÇÖZMEYE ODAKLANIYORSUNUZ

Muhtemelen bu cumartesiyi kimi mesken içi meseleleri çözmeye, tahminen bir yenilemeye yahut konutunuz için bir şeyler satın almaya adayacaksınız.

Mevcut eğilim, detayları fark etmede daha uygun olmanızı sağlayacak ve sonuç olarak, olağandan daha seçici olacaksınız. Hiç kuşku yok ki, partneriniz gün içinde sizinle uğraşmakta zorlanacak.

AKREP : GÜÇLÜ BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Pratik manada kuvvetli bir gün. Beceriksizliğiniz üzerinizde ve ne kadar isteseniz de bir şeyleri düzeltmeyi başaramayacaksınız.

Öte yandan, bir tıp romantik muvaffakiyet günün ne kadar makus olduğuna dair fikrinizi değiştirecek ve size farklı bir bakış açısı kazandıracak.

YAY : KENDİNİZİ PARTNERİNİZE ADIYORSUNUZ

Partnerinizin bir dileğini gerçekleştirmek için dünyanın sonuna kadar gitmeye ve geri dönmeye istekli görünüyorsunuz. Bütün gününüzü bununla ilgili pratik uygulamalarla geçireceksiniz ve tüm motivasyonunuza karşın bugün kolay bir karşılık bulamayacaksınız.

Bu endişelenecek bir şey değil zira yarın da savaşmaya devam etmeye hazırsınız.

OĞLAK : KENDİNİZİ İZOLE EDİYORSUNUZ

Kendinizi izole etme ve bilhassa sabahları fazla dikkat çekmeme eğiliminiz var.

Neyse ki, öğlenden sonraya gerçek, tahminen yakın bir arkadaşınızın müdahalesiyle çok daha hassas olacaksınız. Ayrıyeten, yeterli bir not, karşınıza çıkan dedikodulardan etkilenmeyeceksiniz.

KOVA : EVDEKİLER SİZDEN BİR ŞEY BEKLEMİYOR

Bu cumartesi günü savaşmak için bir nedene gereksiniminiz var, zira meskende işler epeyce rahat görünüyor ve sizden çok fazla bir şey beklenmiyor.

Bununla birlikte, içsel eğiliminiz heyecan gerektiren bir şeye gerçek kayıyor ve bunu o denli ya da bu türlü tatmin etmeye çalışacaksınız. Yalnızca yeni bir şey yapmak için bir arkadaşınızla bir iş birliğine girebilirsiniz.

BALIK : BAZEN BİR ŞEYLER BEKLEYEBİLİR

Kişisel muvaffakiyetler ve bugün yapmak zorunda olduğunuzu bildiğiniz şeyler kelam konusu olduğunda çok disiplinlisiniz, fakat öteki beşerlerle bir halde kontaklı olan her şey bekleyebilir.

Ayrıca ruhsal gücünüz yüksek ve bu, pratik faaliyetleri geciktirmek manasına gelse bile, faaliyetlerinize bunu dahil etmeye çalışın. Günün sonunda nasıl hissedeceğinizi görmek enteresan olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.