Vatandan Taksitli Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Vatandan Taksitli Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Cep telefonu almak isteyenler telefonları taksit alıyorlardı fakat geçtiğimiz senelerde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) önce cep telefonu alırkenki taksitlere sınırlandırma getirdi sonrasında tamamen kaldırdı. Ve bunun sonucunda her firma kendi taksitlendirme yapmak için kendi çözümlerini buldu. Vatan Bilgisayar da Odebank firması ile kullanıcılarına taksitli telefon alma imkanı sundu.

Vatan Bilgisayardan telefon almak için Odeabank’tan nasıl telefon kredisi çekilir?

Taksitli telefon almak için özel olarak hazırlanan bu krediyi sadece Vatan Bilgisayardan cep telefonu alırken kullanabilirsiniz. Konuyu kısaca özetleyecek olursak almak istediğiniz cep telefonu modeline karar verip Odeabank’ın size özel hazırladığı kredi ile telefonu alacaksınız ve Odebank’a her ay taksit taksit ödeme yapacaksınız.

Vatan Bilgisayar dan taksitli telefon almanın başka bir yolu şuan için yok.

Krediden yararlanmak için nasıl başvuru yapılır?

Vatan bilgisayarın şubelerin de cep telefonunu taksitle almak isteyen kişiler için Odebank temsilcileri bulunur. Bundan dolayı kredi çekmek için size pratik çözümler sunulur. Cep telefonu almak isteyenlerin yapması gereken sadece imza atmaktır. Fakat şubede temsilci yok ise SMS ile başvurmanız gerekli. Sms ile başvurmak için de VATAN yazıp boşluk bırakıp TC KİMLİK NO nuzu yazıp CEP TELEFONU FİYATI olacak şekilde 8444’e sms atabilirsiniz. Ör: “Vatan TC KİMLİK NO 3869”

Kredi başvurum ne zaman sonuçlanır?

Eğer Vatan Bilgisayar dan taksitli telefon aldıysanız Odeabank temsilcisi tarafından aranırsınız. Kredi onaylanırsa temsilci ile ödeme koşullarını görüşürsünüz. Kredi onaylanmaz ise temsilci ile diğer telefonlara ait kredileri konuşabilirsiniz.

Kredinin vadesi ve faiz oranı ne kadar?

Odebank’ın cep telefonunu taksitle almak isteyenlere yaptığı Vatan Bilgisayar’a özel bu kredi en fazla 48 aylık bir vadeye sahip. Fakat 48 aydan daha fazla vade ile bu krediye başvurursanız krediniz onaylanmıyor.

Taksitlerimi nereye yatırmam gerekli?

Bu krediyi Odeabank’tan çektiğiniz için ödemeyi Vatan Bilgisayar’a değil Odebank’a yapmanız gerekiyor. Ödemeyi kredi numaranız ile herhangibir Odebank ATM veya şubesinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir