Travian Pvp Server Kur ve Oyna

Travian Nasıl Bir Oyun?

Travian Oyna, reklamlarını çoğu yerde görmüş olmanız yüksektir. Online olarak oynan bu oyun, savaş ve strateji oyunu seven herkes tarafından bilinmekte ve oynanmaktadır. Oyun, 10 yıllık bir deneyime sahiptir. Web tabanlı olarak geliştirilen bu oyun, online olarak oynanmakta ve milyonlarca oyuncusu bulunmaktadır. Günümüzün en eski ve popüler oyunlarından biridir. Oyunda, oyunculara köyler verilir ve oyuncular bu köyler üzerinden strateji ile köylerini büyütür. Günümüzde, online oynanan oyunlar daha çok tercih edilmektedir. Savaş ve strateji üzerine kurulu olan oyunlar ise süreklilik istedikleri için daha bağlayıcı ve daha uzun süreli olarak oynanmaktadır. Travian server adreslerine girerek çevrimiçi oynanan travian oyununu keyifle oynamaya başlayabilirsiniz. 

Travian Pvp Server Nasıl Oynanır?

Online Travian oyunu, çevrimiçi olarak birçok oyuncu tarafından oynanmaktadır. Oyuna başlamadan önce oyunculara, 3 farklı halk grubu sunulur. Bu 3 farklı halk grubu ise; Romalılar, Cermenler ve Galyalılardan oluşur. Oyuncular, bu üç halk arasından sadece bir grubu alabilir. Sonrasında alınan grup ile bir köy inşa edilir. Altın ve puan kazanmak için köylere saldırmanız gerekir. Seçmiş olduğunuz halka siz liderlik edersiniz. Ve halkınızı; ekonomik, teknolojik ve askeri alanda geliştirip, büyütmeniz gerekir. Oyunda puan kazanmak için farklı köylere saldırırsınız ve başka köylerde size saldırır. Bu nedenle, köyünüzde savunma için de bazı geliştirmeler yapmanız gerekir. Mesela; askerlerden savunma askerleri, köyün çevresine surlar falan yapmanız gerekir. Travian oyunu bu şekilde oynanan ve sevilen bir pvp oyundur.

Hangi Halk Daha Avantajlıdır?

Travian indir yaptıktan sonra oyun sisteminize hızlıca yüklenir. Türk Travian oyununda siz nasıl bir strateji kurduysanız, ona uygun bir halk seçmeniz gerekir. Mesela; askeri alanda iyi mi yoksa savunmada mı iyi diye düşünmeniz ve ona göre seçim yapmanız gerekir. Romalılar, hem saldırı yapmak hem de savunmak için oldukça iyidir. Oldukça dengeli bir halktır ve kontrol etmesi kolaydır. Galyalılar, saldırıda çok iyi sayılmazlar çünkü bu halk barışı seven bir halktır. Fakat söz konusu köylerine saldırı olunca da, çok iyi savunucu olurlar. Cermenler ise, oyun içinde ki en asi halktır. Oldukça saldırgan olan halk, iyi yönetildiğinde, çok iyi işler ortaya çıkartırlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*