En İyi Ücretsiz Engelli Sitelere Giriş Programları

En İyi Ücretsiz Engelli Sitelere Giriş Programları

İnternet çok geniş global bir alan. Bu alanda bazı siteler bazı ülkelerde yasaklanıyor veya engelleniyor. Kullanıcılar bu yasaklı sitelere normal yollarla giriş yapamıyorlar. Bu sitelere giriş yapabilmek, internet ortamında özgür bir şekilde dolaşmak, gizli ve güvende kalabilmek için engelli sitelere giriş programları kullanmak gerekiyor.

Engelli sitelere giriş programları sayesinde engelleri kaldırarak, gizliliğiniz korunur biçimde yani anonim bir şekilde internette dolaşabilirsiniz. Özellikle ülkemizde erişim engeli olan çeşitli sitelerde dolaşabilmek için bu programları kullanmak zorunlu oluyor. Bunun yanı sıra çeşitli sosyal medya platformları ve youtube gibi video platformlarının yavaşlatılması veya erişim engeli konması durumunda da engelli sitelere giriş programlarından yararlanılır.

VPN programları denilen bu programlar, sanal bir ağ üzerinden farklı ülkelerden yasaklı sitelere bağlantı yapmayı sağlıyor. En iyi ücretsiz engelli sitelere giriş programları yazımızın devamında yer alıyor.

TouchVPN

Engelli sitelere giriş yaparken kullanılan programların pek çoğu ücretli, ancak bazı programlar var ki tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyorlar. TouchVPN, bu programlardan birisi… Bu program kullanıcılardan kayıt ve ücret istemiyor. Tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Kullanımı da çok basit olan TouchVPN, internette gizli ve güvenli bir şekilde gezinti imkânı sunar.

Zenmate

Zenmate, En iyi ücretsiz engelli sitelere giriş programları arasında yer alan tamamen ücretsiz VPN’lerden birisidir. Kayıt işlemi gerektiren bu program veri trafiği limiti koymuyor. Bu özelliği ile kullanıcılar dilediği gibi gezinti yapabiliyor. Programın çeşitli tarayıcılar ve mobil için de versiyonları bulunuyor.

Cyberghost VPN

Tamamen ücretsiz programlardan biri olan Cyberghost VPN, kayıt gerektiriyor, reklam içeriyor ve hız limiti de var. Bütün yasaklı ve engelli internet sitelerine erişim sağlama imkânı sunan bu program ile gizli ve anonim bir şekilde dolaşım sağlanıyor. Cyberghost VPN de mobil ve diğer tarayıcılar için farklı versiyonlar sunuyor. Bu program, sunucu konumu, kötü amaçlı yazılım ve çevrimiçi izlemelerinin hepsini engelleme imkânı da sunuyor.

Spotflux

En iyi ücretsiz engelli sitelere giriş programları arasında yer alan Spotflux, kayıt gerektirmeyen programlardan birisi, tamamen ücretsiz ancak reklamlı bir programdır. Veri trafiği sınırı olmayan bu program, tüm yasaklı sitelere erişim sağlama imkânı sunuyor.

1 thought on “En İyi Ücretsiz Engelli Sitelere Giriş Programları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir