Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Hangi Medyuma Gitmeli?

BÜYÜ YAPILDIĞINI NASIL ANLARIZ?

Bir kişiye büyü yapılması durumu yapılması olası büyüye göre farklılık gösterir. Bazı büyü çeşitleri etkilerini hemen gösterdiği için kolay fark edilebilir haldedirler. Ancak bazı kara büyüler için bu durum söz konusu olamayabilir. Eğer siz kendinize ve ya evinize bir büyü yapıldığını tahmin ediyorsanız uzman kişilerden yardım almanız gerekmektedir.

Büyü yapılıp yapılmadığını ve ya yapılan büyüyü bozdurma işlemini kendi kendinize yapmanız mümkün değildir. Büyü yapıldığını anlamanın en bilinen yolu günlük yaşantınızın ve düşünce yapınızın değişmesi durumunu fark edebilmektir. İşinde tecrübeli ve güvenilir Medyum arıyorsanız eğer size uzun zamandır bu işte profesyonel hizmet veren Aslan hocayı tavsiye ediyoruz.

Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır? Hangi Hocaya Gitmeli?

Büyüler uzaktan yapılabileceği gibi, eviniz içinde de yapılmış olabilir. Eğer evinize girdiğinizde bir bunalma hissi ve sinirli bir ruh haline sahip oluyorsanız vakit kaybetmeden bir uzmana gitmenizde fayda vardır. Gideceğiniz bu kişi size bazı sorular soracaktır. Evinize girip çıkan kişilere ve kaybolan bir eşyanızın olup olmadığına dikkat etmenizi isteyecektir. Evinizde arama yapıp mum, sabun, muska gibi büyü malzemeleri bulmanız durumunda hemen uzmanınızı arayıp bilgi almalısınız. Bulduğunuz her materyale çıplak elle dokunmanız tavsiye edilmez. Dokunmak bir enerji geçişi sağlayacağından dolayı bununla ilgili bilgi sahibi olan kişilerden yardım almanız gerekir.

Medyum Aslan Hoca sizlere bu konuyla alakalı ışık tutacak deneyime sahiptir. Aslan hoca ile iletişime geçip onun engin bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Maneviyatı güçlü olan Aslan Hoca ile derdinizi paylaşmanız, sizin de içinizin huzurla dolmasına olanak verecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir